‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
                                                           
 
 
  Türk Ekspres       
 
    English English  
 
  SEYAHAT BÜLTENİ  
 
      Şubat 2021 / Sayı: 76  
 
    HABERLER  
 
  Haberler  
 
  - Türk Hava Yolları Şubat ayı programını açıkladı. Program için tıklayınız.

- Türk Ekspres Meetings & Events, "LR Online Kick Off" organizasyonunu başarıyla tamamladı. Unutulmazlar arasına giren online etkinlik tüm katılımcılardan tam not aldı.

- Gürcistan, negatif PCR test sonucuyla Gürcistan'ı ziyaret edebilecek ülkeler listesine Türkiye'nin de eklendiğini açıkladı. Uygulama ülkeye sadece uçakla seyahat edecek kişiler için geçerlidir.
 
 
  Tüm haberler...  
 
    HAVA YOLLARI  
 
  Suudi Arabistan İçişleri Bakanlığı   İsrail  
 
  Duyuru: Suudi Arabistan'dan Türkiye dahil 20 ülkeye uçuş yasağı!
Suudi Arabistan İçişleri Bakanlığı tarafından alınan karara istinaden; Türkiye, Arjantin, Endonezya, BAE, Almanya, ABD, İrlanda, İtalya, Pakistan, Brezilya, Portekiz, Birleşik Krallık, Güney Afrika Cumhuriyeti, İsveç, İsviçre, Fransa, Lübnan, Mısır, Hindistan ve Japonya ülkelerinde son 14 gün içerisinde bulunmuş ve ilgili ülkelerden uçuş yapan yolcuların 3 Şubat 2021 saat 21.00 itibarıyla Suudi Arabistan'a girişleri askıya alınmıştır. Son 14 gün içerisinde bu ülkelerden birinde bulunan Suudi Arabistan vatandaşları, diplomatlar, sağlık çalışanları ve aile üyeleri söz konusu uygulamadan muaf olup Suudi Arabistan Sağlık Bakanlığı'nın belirleyeceği kurallar çerçevesinde ülkeye kabul edilecektir.

*Konuyla ilgili detaylı bilgi ve tüm sorularınız için lütfen Türk Ekspres Seyahat Danışmanları ile iletişime geçiniz.
  Duyuru: İsrail uçuşları hakkında bilgilendirme

İsrail resmi otoritelerinin koronavirüs önlemleri kapsamında uçuş kısıtlaması süresini uzatma kararı gereğince, Türkiye - İsrail arası yapılacak karşılıklı seferler 7 Şubat 2021 tarihine kadar durdurulmuştur.

*Konuyla ilgili detaylı bilgi ve tüm sorularınız için lütfen Türk Ekspres Seyahat Danışmanları ile iletişime geçiniz.
 
 
  E-xpress Business Travel  
 
  Otel   OTELLER  
 
  Mövenpick Hotel Izmir   Grand Hyatt Istanbul  
 
  Mövenpick Hotel Izmir'de 60 Euro + KDV'den başlayan konaklama fırsatı!

Ege Denizi'ne hakim manzarası ile kentin kalbinde yer alan Mövenpick Hotel Izmir, kaliteli hizmet ayrıcalığı ile misafirlerini bekliyor. Otel,  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından konaklama tesisleri için hazırlanan "Güvenli Turizm Sertifikası", ACCOR lüks marka "ALLSAFE Temizlik ve Önlem Etiketi" ve İzmir Büyükşehir Belediyesi "Turuncu Çember Sertifikası" alarak, misafirlerine rahat ve güvenli bir konaklama hizmeti sunuyor.

*01.01.2021 - 28.02.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
*Kahvaltı dahildir.
*İkinci kişi farkı 15 Euro'dur.
*Mövenpick Hotel Izmir, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayınız.
  Grand Hyatt Istanbul’da hafta sonu romantik konaklama paketi sizi bekliyor!

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, hem şehrin havasını solumak hem de konforlu odalarında misafirlerine sunduğu üstün hizmet anlayışıyla huzurla vakit geçirmek isteyen çiftler için hafta sonu romantik bir konaklama paketi sunuyor.

Hyatt Care & Cleanliness Commitment programının yanında Sağlık ve Turizm Bakanlığı’nın belirlediği prosedürleri birebir uygulayan Grand Hyatt Istanbul, misafirlerine güvenli bir tatil, dinlenme alanı sunuyor.

Grand Hyatt’ın deneyimli şeflerinin elinden hazırlanacak üç aşamalı romantik çift kişilik akşam yemeği ile konaklama, kahvaltı, odanızda karşılamada sunulan bir şişe yerli şarap, 34 Restaurant'ta alınacak tüm yiyecek ve içeceklerde %20 indirim!

Hem evinizden farklı bir yerde hem de lüks bir hizmet anlayışıyla keyifli vakit geçirmek isteyenler için hazırlanan programda ayrıca erken giriş ve geç çıkış opsiyonu, delux odaya upgrade imkanı tanınıyor. Romantik paketin gecelik fiyatı 145 Euro.

Detaylı bigi ve rezervasyon için tıklayınız.
 
 
  Vize   VİZE  
 
  Vize   Konsoloslukların Korona Virüs nedeniyle uyguladığı politikalar ve seyahatinizi ilgilendirebilecek tüm duyurular için tıklayın.

Vize ile ilgili her türlü sorunuz için vize@turkekspres.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.
 
 
 
  Türk Ekspres Meetings & Events  
 
  www.turkekspres.com.tr | pr@turkekspres.com.tr  
 
 
Facebook  Twitter    linkedin    instagram        
 
Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş.
Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:19 Detay Plaza B Blok K:3, 34662 Üsküdar / İstanbul, Türkiye
Tel: 0850 811 09 47

© Her Hakkı Saklıdır.
 
İletiyi tarayıcıda görüntülemek için tıklayın. Abonelikten ayrılmak için tıklayın.


Bu e-mail MailGraf servis sağlayıcısı kullanılarak iletilmiştir.


MailGraf