‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ 
                                                           
 
 
  Türk Ekspres       
 
    English English  
 
  SEYAHAT BÜLTENİ  
 
      Ocak 2021 / Sayı: 75  
 
    HABERLER  
 
  Haberler  
 
  - Yurtdışı çıkışlı Türkiye varışlı uçuşlarda, uçuş saatinden maksimum 72 saat önce numunesi verilmiş olan negatif PCR testinin ibraz gerekliliği uygulaması 30 Aralık 2020 tarihinden itibaren hayata geçirildi. Detaylar için tıklayınız.

- Google, 15 Aralık tarihi itibarıyla American Express Global Business Travel'ın Türkiye temsilcisi Türk Ekspres ile çalışmaya başladı.

- Yurtiçi araç kiralamalarında, yeni kimlik uygulamasına istinaden ehliyet T.C. kimliğe tanımlı olsa dahi, aracı teslim alırken ehliyetin yanınızda bulunması gerekmektedir. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.
 
 
  Tüm haberler...  
 
    HAVA YOLLARI  
 
     
 
  Duyuru: Danimarka / Güney Afrika çıkışlı Türkiye varışlı uçacak yolcularımızın dikkatine:
  • Danimarka/Güney Afrika çıkışlı Türkiye varışlı uçuşlarımızda sadece Türkiye Cumhuriyet vatandaşı, Türkiye’de oturumu olan ve mavi karta sahip yolcular seyahat edebilecektir. Tarifeli uçuş hareket saati kalkış ülkesinin lokal saati ile 30 Aralık 2020 00:00 ve sonrası olan (6 yaş ve üzeri) tüm yolcularımızın uçuştan önceki son 72 saat içinde numunesi verilmiş olan negatif sonuçlu PCR testi sunmaları gereklidir.
  • Bu ülkelerden uçuş yapacak yolcularımızın, Türkiye’ye girişin ardından beyan edilen ikamet adreslerine giderek 7 günlük izolasyona girmeleri gerekmektedir. 7. günün sonunda yeniden yapılacak PCR testinin de negatif çıkması halinde, kişisel izolasyon sona erecektir. Pozitif test sonucu alınması halinde filyasyon ekipleri devreye girecek ve durum yakın takibe alınacaktır.

*Konuyla ilgili detaylı bilgi ve tüm sorularınız için lütfen Türk Ekspres Seyahat Danışmanları ile iletişime geçiniz.
  Duyuru: Birleşik Krallık çıkışlı Türkiye varışlı uçacak veya son 10 gün içinde Birleşik Krallık’ta bulunmuş olup Türkiye’ye uçacak yolcularımızın dikkatine:
  • Birleşik Krallık çıkışlı Türkiye varışlı uçuşlardan Türkiye’ye yolcu girişi geçici bir süreliğine durdurulmuştur.
  • Birleşik Krallık dışındaki ülkelerden Türkiye’ye gelecek yolcularımızdan son 10 gün içerisinde Birleşik Krallık’ta bulunmuş olanlar Türkiye resmi otoritelerince belirlenecek bir yerde 14 gün boyunca karantina altına alınacaklardır. Bu şartı taşıyan altı yaş ve üstündeki yolcularımızın uçağa binmeden önce ilk uçuş saatine en fazla 72 saat kala numunesi alınmış negatif sonuçlu PCR testi sunmaları zorunludur.

*Konuyla ilgili detaylı bilgi ve tüm sorularınız için lütfen Türk Ekspres Seyahat Danışmanları ile iletişime geçiniz.
 
 
  E-xpress Business Travel  
 
  Otel   OTELLER  
 
  Mövenpick Hotel Izmir    
 
  Mövenpick Hotel Izmir'de 60 Euro + KDV'den başlayan konaklama fırsatı!

Ege Denizi'ne hakim manzarası ile kentin kalbinde yer alan Mövenpick Hotel Izmir, kaliteli hizmet ayrıcalığı ile misafirlerini bekliyor. Otel,  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından konaklama tesisleri için hazırlanan "Güvenli Turizm Sertifikası", ACCOR lüks marka "ALLSAFE Temizlik ve Önlem Etiketi" ve İzmir Büyükşehir Belediyesi "Turuncu Çember Sertifikası" alarak, misafirlerine rahat ve güvenli bir konaklama hizmeti sunuyor.

*01.01.2021 - 28.02.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
*Kahvaltı dahildir.
*İkinci kişi farkı 15 Euro'dur.
*Mövenpick Hotel Izmir, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayınız.
  Merit otelleri "süresiz kapatma" kararı aldı.

Kuzey Kıbrıs'ın en büyük oteller zinciri olan Merit Grubu, belirsizlik ve kararsızlığın devam etmesi nedeniyle süresiz kapatma kararı aldı.

Önceden uygulanmakta olan 3 günlük karantinasız gelişlerin turizm sektörüne motivasyon ve can suyu olduğunu söyleyen Genel Müdür Aybars Kutluba şunları kaydetti: "Ancak bugün geldiğimiz nokta itibarı ile kararsızlığın ve belirsizliğin halen devam etmesinden dolayı KKTC’nin en büyük oteller zinciri olan Merit otellerini süresiz olarak kapatma kararı almak zorunda kaldık.”
 
 
  Vize   VİZE  
 
  Vize   Konsoloslukların Korona Virüs nedeniyle uyguladığı politikalar ve seyahatinizi ilgilendirebilecek tüm duyurular için tıklayın.

Vize ile ilgili her türlü sorunuz için vize@turkekspres.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.
 
 
 
  Türk Ekspres Meetings & Events  
 
  www.turkekspres.com.tr | pr@turkekspres.com.tr  
 
 
Facebook  Twitter    linkedin    instagram        
 
Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş.
Altunizade Mah. Mahir İz Cad. No:19 Detay Plaza B Blok K:3, 34662 Üsküdar / İstanbul, Türkiye
Tel: 0850 811 09 47

© Her Hakkı Saklıdır.
 
İletiyi tarayıcıda görüntülemek için tıklayın. Abonelikten ayrılmak için tıklayın.


Bu e-mail MailGraf servis sağlayıcısı kullanılarak iletilmiştir.


MailGraf