Kurumsal Toplantı ve Seyahatlerde Lider Yaklaşım

Eşitlikçi ve kapsayıcı bir kültür inşa etmekte kararlıyız, Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş.'de her türlü çeşitliliği teşvik ediyor ve değer veriyoruz.

1948 yılından günümüze lider

Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş, 1948 yılından günümüze, dünyanın önde gelen kurumsal firmalarına seyahat ve toplantı yönetimi alanlarında hizmet sağlıyor ve başarılı bir şekilde tüm süreçleri yönetiyoruz. Müşterilerimiz için sadece bir etkinlik - seyahat danışmanı olarak kalmıyoruz, aynı zamanda tüm süreçlerde bir yol arkadaşı da oluyoruz. Yılların verdiği tecrübe ve birikimimizle, seyahatlerinizin ve toplantılarınızın her ayrıntısını özenle planlıyor ve sizin için en uygun seçenekleri sunuyoruz.

ETKİLİ SEYAHAT DANIŞMANLIK HİZMETLERİ SUNUYORUZ

Her bir müşterimiz için
Sektörüne özel hizmetler sunarız.

İş seyahatleri, toplantılar ve hareketlilik stratejik olarak yönetildiğinde, şirket kültürünün gelişiminde ve iş hedeflerinin başarısında önemli bir rol oynar. Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş olarak hizmet sunduğumuz tüm müşterilerimizin, şirketlerinin amacına uygun, basit veya karmaşık her türlü iş akışında daima yanlarındayız.
İşbirliği, her işin arkasındaki itici güçtür. Bu nedenle, Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş olarak müşterilerimiz ne zaman ve nerede olursa olsun, müşterileri, meslektaşları ve ortakları ile ilişkilerini güçlendirmek için yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Seyahatleri, toplantıları ve etkinlikleri yönetmelerine yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz.

Türk Ekspres Havacılık ve Turizm A.Ş olarak tüm müşterilerimize;

  • Seyahat Analizi ve Gereksinim Mühendisliği alanında etkili çözümler sunarız
  • Süreçlerin Tasarımı noktasında etkin bir şekilde yer alır ve düzenli olarak geri bildirim sağlarız.
  • Seyahat Program ve Proje Yönetimi alanında proaktif çözümler sunarız.
%

Seyahat Masraflarınızı Azaltırız

%

Profesyonel Yardım

%

Etkili Danışmanlık

%

Doğru Analiz